vooruit? Dat vragen sommige hier van ons zich vaak af. Nou mensen ook voor mij is dat niet makkelijk hoor. Naast dat je graag verdere vooruitzichten wilt weten, is het ook een soort van verslaving en vermaak.
De kaarten liggen er soms nou eenmaal zo bij, dat je soms kunt zeggen: Nu ben ik even blij.
Soms kun je bij de kaarten allerlei droomgedachten verzinnen.
De kaarten liggen er soms nou eenmaal zo bij, dat men als winterliefhebber kunt zeggen: “die kaart is voor mij”. Soms zie je een kaart opeens overspringen van een WC naar een hoogdruk. Ja werkelijk, de kaarten maken van een olifant een mug.
Soms zijn de kaarten en modellen niet altijd realistisch.
Zo nog eergisteren waren de modellen voor de sneeuwliefhebbers even Optimistisch.
Zo is koning winter vandaag nog koning en gaven de kaarten eergisteren voor het weekend nog een noordelijke stroming.
De droomgedachten op het forum over sneeuwjachten kwamen weer naar boven, maar waren door de volgende uitdraai van de kaarten met daarop een WC weer vervlogen.
Soms geven de kaarten je als weerliefhebber gewoon jeuk, daarom blijf het op langere termijn bekijken ook altijd zo leuk
Heeft het altijd zin om zover vooruit te kijken? Soms wel, want dan zijn de kaarten opeens duidelijk. Dan geven ze voor een langere tijd een bepaalde trend aan waarbij een voorspelling nooit in het niets zal vergaan.
(tot zover de matige rijmpjes van mij)
vervolg: (Zonder rijm)
aak ook niet. Want ook wij worden soms door de wisselende kaarten verast maar de kaarten worden soms ook door de natuur verast. Waar blijft die WC die ze dit jaar al vaker hadden beloofd? De kaarten dachten echt dat die zou komen. Het kwam maar tot 2 dagen een WC en in November tot een zuid-circulatie.Maar de natuur heeft nou eenmaal zijn eigen keuzes en regels.
Als je 2 dagen of iets meer vooruit kijkt blijft het veel spannender en klopt er vaak veel meer van die voorspellingen. Persoonlijk om nu al te gaan kijken wat voor weer het rond de feestdagen wordt heeft toch niet zoveel zin. Want zelfs als een min temp voor een nacht voorspellen is moeilijker. Voorspelden ze deze nacht een minder kouder nacht dan gisternacht, is het deze nacht juist toch kouder geworden dan gisternacht.
Zelfs voor deze week zijn er twijfels, want hoe lang blijft de kou plakken? zijn we er zaterdag van verlost of eerder?
Maar aan de andere kant is dat ook eigelijk een vorm van vermaak. Echter wil je stiekemtjes toch weten hoe het verder met deze winter loopt. Maar soms leggen we ons er nu al bij neer als we de kaarten bekijken en geen winter (of zomer) meer zien.
Maar vergeet nooit dat niet alleen de modellen ons kunnen verassen, maar dat ook het weer de modellen kunnen verassen. Kortom, het blijft altijd zoals vaak gezegd is: "koffie dik kijken"
Nee, nogmaals is het bijna gewoon pure vermaak, evenals de voorspellingen die hier vaak worden gedaan en dan met toeval uitkomen (oké het zal wel niet altijd toeval zijn).
Er zullen zeker mensen hier zijn of ergens anders die een grote kennis hebben over het weer. Ze zullen dan zeker ook in staat zijn op basis van feiten en aanwijzingen een voorspelling op te stellen.
Maar in hoeverre is dat nou echt mogelijk (realistisch? Want het lijkt me stek dat iemand nu al een voorspelling over winter 2004/2005 kan maken.
Ja het kan wel want ik kan ook zeggen: De winter van 2004/2005 zal kouder zijn dan de zomer van 2004/2005 haha
Maar mensen toch vind ik dat we het zeker moeten blijven doen:" Lange termijn verwachtingen opstellen". Het is ook niet verkeerd, maar ik zie het meer als vermaak. Niet altijd hoor, want vaak zullen de voorspellingen wel kloppen
Quote selectie