En het ging mij toen echt niet om het letterlijk aflezen van de kaartjes, zoals jij en Arjen meenden.
Juist doordat het vooral om buien zou gaan leek me van een einde van de droogte nauwelijks sprake. Jullie repliceerden daarop dat ik die kaartjes niet zo zwart/wit moest bekijken.
Ik zie echter niet in hoe ik buien zwart/wit zou moeten bekijken. Buien zijn toch buien. Je weet nooit waar ze precies gaan vallen en hoe fel ze zullen zijn. Als GFS bijv. buien van de Kust tot Brussel intekent hou ik er wel degelijk rekening met kans op buien in de Kempen.
En als je zo'n bui, of zelfs 2 buien over je kop krijgt wil dat nog niet zeggen dat het droogteprobleem weg is. Daarvoor heb je veel meer nodig, zoals in Kampenhout blijkbaar door een samenloop van omstandigheden het geval is.
Quote selectie