Pfff...je zal eens een andere mening dan Frans KlaagVaak hebben op dit forum en je wordt terstond doormidden gezaagd...
Het is mij om het even wat voor weer het wordt, maar als ik dit zo lees, dan mag het van mij aan het einde van de week zo weer onbewolkt met 25 graden of (ruim) daarboven worden!
En als ik dit allemaal lees (niet alleen vandaag) dan vraag ik me af waarom ik nog langer constructieve bijdrages breng of probeer te brengen.
Er wordt op gereageerd door iemand die steeds meent andere dingen te kunnen voorspellen dan wat de modellen laten zien (iedereenn mag z'n mening kwijt, maar veel heb je niet aan zoiets), een ander reageert daarop met niet zo'n vriendelijke woorden en nog een ander moet daar dan weer op reageren... ondertussen komen er nog een paar klagen over het geklaag en gevit, en er nog een schepje bovenop doen door van een mug een olifant te maken... en dat allemaal in een topic die door mij werd gestart met de meest goede bedoelingen. Gezellig hoor. Gelukkig heeft niemand een dt-fout gevonden bij een ander.
Waarom doe ik dit nog?
Dit is niet de bedoeling van Weerwoord, forum over Weer en Klimaat.
PS, Waar zit Ben Lankamp ondertussen?
Quote selectie