Re : Nog even doorbijten en dan weer zomer

Bericht van: Stefan (Maarssenbroek-Utrecht) , 04-08-2006 11:00 

Heerlijk weer, mee eens dus. Het wordt niet heet maar wel heerlijk zomerweertje de komende dagen, dat zit wel goed. Met een noordelijke stroming wordt lucht aangevoerd die een keer warm is door het (zeer) warme zee water en daarbij komt ook nog dat een deel warme lucht van scandinaviĆ« ons land weet te bereiken. Dus zomer vanuit het noorden en noordoosten 🙂

Enkele pittige buien moeten we nog doorstaan vandaag maar het is te merken dat het niet koud is. Als de zon doorpiept is het al gauw 20 graden en voelt het lekker aan.
Vanaf morgen lijkt het gedaan met de buien en gaat de temperatuur weer voorzichtig in de lift. Tot en met eind volgende week is het meest droog met temp. tussen 21 en 25 graden. Lekker weer toch?
Bericht laatst bijgewerkt: 04-08-2006 11:00
StayV the Weather and Piano man.

Nog even doorbijten en dan weer zomer   ( 273)
Samuel Purmerend -- 04-08-2006 10:56
Re : Nog even doorbijten en dan weer zomer   ( 176)
Stefan (Maarssenbroek-Utrecht) -- 04-08-2006 11:00