In de vooravond trok een buiencomplex over hoofdzakelijk het oosten van Limburg. Een nakomertje ontstond omstreeks 20u boven W-Limburg en trok recht over het stadscentrum van Sint-Truiden! Straten kwam blank te staan en werden afgesloten door de brandweer. Enkele 10-tallen kelders liepen onder water en ook enkele winkels kregen water binnen.
Ikzelf kreeg 4 km meer naar noorden slechts paar dikke druppels. Wel klonk haast continu gerommel van hoogte-ontladingen. Maar dat het om zo'n intense bui ging, had ik niet vermoed.
Hieronder een beeld van het wegtrekkend venijn (Zepperen, 20u40). Ziet er eigenlijk redelijk onschuldig uit.
En ook het radarbeeld van 20u15.
En nog een beeld uit het centrum: wateroverlast aan een parkeergarage. De politie stond daar opeens achter mij en vroegen of het zo interessant was. Aanstellers
Quote selectie