Je moet er eens wat voor over hebben
We (Corné en ik))hebben 4 maal de bui weer 'geprobeerd' in te halen totdat hij 'mergde' rondom Zwolle en konden geen kant meer op, dan midden in een zwembad terecht te komen. Enorme zware regenval, veel auto's op de vluchtstrook die er geen heil meer in zagen en cm's water op de rijksweg.
4 shelven in steeds weer andere vorm tegen gekomen alles tussen 's Herthogenbosch en Zwolle.
Fraaie wolkenluchten, cb's en ploppers op afstand. De bliksemactiviteit hebben we niet meer dan licht kunnen kwalificeren, dus daar zullen we zeker het actiefste niet mee hebben gehad.
Bij de laatste 'goede' stop net voor Zwolle was de shelf echt op zn top (foto 4) over de hele horizon gevormd met een stevige wind toen hij overtrok.
Uiteindelijk kwamen we in Hattem op ons chase-eindpunt en konden vanuit daar niet meer ervoor komen en dus maar wachten op een lichtshow die niet kwam, en dus na alle adrenaline maar eens snel een Mc opgezocht
Eerdaags een uitgebreider verslagje, ga nu even bijslapen voor morgen

Alvast wat teasertjes achterlatend, alvast truste!
Quote selectie