Klopt, hoewel ik wel streef naar zo goed mogelijke kwaliteit, zit er een grens aan de tijd die je erin investeert. Deze maand heb ik redelijk wat tijd aan het weer besteed ten koste van andere dingen.
Maar ja, dat virus he. Nee, niet het Doetinchemvirus, maar het virus dat maakt dat je perse naar buiten moet met camera als er iets in de lucht hangt en alle andere activiteiten er even bij neerlegt, altans zolang ze dat enigzins toestaan.
Mijn doel van weerfotografie is met name de verschijning van bijzondere of mooie weersverschijnselen vast te leggen en te delen met anderen. Gebeurt er weinig in de atmosfeer, dan ben ik ook betrekkelijk weinig het weer bezig.
Voor de perfecte shot moet je zowel geluk hebben, als ook een zeer goede camera en de ervaring hoe deze te bedienen. Maar als zich iets voor doet dat de moeite waard lijkt om te delen, dan is ook een relatief eenvoudige camera beter dan helemaal geen foto.
Toch is het goed om iets dat je upload kritisch te beoordelen. Beter één mooie foto, dan tien erg middelmatige.
Quote selectie