De media volgt soms gans de dag de teksten van 's morgens (vooral Studio Brussel is daar goed in), ook al zijn de teksten en verwachtingen ' smiddags al lang verfijnd.
In Nederland levert het KNMI geen teksten voor de media, alleen bij een weeralarm neemt de media berichtgeving v/h KNMI over.
De verwachting voor de korte termijn wordt wel meerdere malen per dag geupdate (zie oa de guidance bijv).
Ik weet natuurlijk niet de preciese reden van de indeling van updaten van verwachtingen, maar dit soort verwachtingen is niet het enige wat gemaakt wordt in de weerkamer natuurlijk.

Er zit natuurlijk een heel tijdschema met taken die er uitgevoerd moeten worden door de daarvoor verantwoordelijke meteoroloog achter.
Teletekst in NL wordt verzorgd door WNI en MeteoConsult.
Quote selectie