als je vanaf begin oktober tot eind maart 4x per dag op het puntje van je stoel zit om de nieuwste run te bekijken en te zeuren over dat er in de verste verte geen winter te zien is of over dat wat er in de vorige run te zien was verdwenen is.
Je doet jezelf er niet echt een plezier mee als je 6 maanden lang 4x per dag teleurgesteld wordt... of wel soms?
En ik heb het niet over jou, maar over degene die nu al steeds zeggen: "het is te warm, er komt geen winter, ik zie geen winter, wanneer gaat het sneeuwen" etc.
Hm, beetje over mij heb je het eerlijk gezegd wel. Ik ben enorm schaatsliefhebber... En ik heb idd enorm de pest in over dat continu te warme. Maar om daar steeds over te klagen, nou nee, da's erger dan zinloos natuurlijk.
Overigens, 't gaat er toch niet alleen om 'jezelf maar plezier te doen'? Er is wel meer in het leven...
Volgens mij is het heel gezond om hoop te houden. Maar ik ga akkoord dat hopen tegen beter weten in - iets wat dit 'Nieuwe Klimaat' zo langzamerhand echt wel lijkt te induceren - idd helemaal niet zo best is.
Op zich hoort het wel bij de weerhobby om viermaal per dag ultrabenieuwd de runs te volgen, maar daar hoort natuurlijk ook interesse in weertypes die op persoonlijk-fysiek vlak minder fijn uitvallen bij. Ik vond juli persoonlijk allergruwelijkst maar meteorologisch één van de meest interessante maanden ooit.
Quote selectie