Sjoerd, je hebt gelijk, zolang het met een knipoog gebeurd, is er niks aan de hand. Maar dat is juist jouw eigen zwakke punt!
Zolang het weer zich aan jouw wensen houdt (en dat is tegenwoordig heel vaak), kun jij het allemaal met een knipoog zien en kan je er luchtig mee omspringen. Zodra het echter een periode niet jouw weer is, word je lichtgeraakt, reageer je snel geprikkeld en/of krijg je zelfs depri-neigingen.
De kunst zit hem juist in het blijven lachen en knipogen, als het juist NIET jouw weer is en blijft.
Het mag toch algemeen bekend zijn, dat steeds zeggen waar je van houdt (dat is iets wezenlijk anders dan een mening geven) -terwijl iedereen hier dat al kan dromen- bij anderen tegen de borst kan gaan stuiten?
Ik had een Duitse leraar vroeger en die zei altijd dat je die rijtjes met naamvallen uit je hoofd moet kennen en dat als hij 's nachts zijn oude grootmoeder uit d'r diepste slaap haalt, ze meteen die rijtjes op kan zeggen.
Zo is het ook inmiddels met 99% van de forumers:
"Zzzzz....zzzz....huh?? Wat? Wat is er??...Sjoerd houdt van zonnig en (te) warm weer en een enkele flinke onweersbui en daarna weer droog, warm en vooral zonnig weer...zzzz....zzzz..."
Quote selectie