Ik ben bijvoorbeeld aan het sparen door (Samen met m'n vrouw) veel zelf te doen op de bouw.
Daar valt echt ongelooflijk veel mee in je zakken te steken. Pas op, als we alles zou moeten laten doen is het sowieso onbetaalbaar, dus zoveel overschot om op reis te gaan is er ook weer niet.
Maar voor al dat zware labeur ga ik mezelf belonen met nog maar eens een Laplandreis. 
Ach, we zijn sowieso alletwee werkers. We genieten van het bouwen. We zijn nog geen enkele zaterdag met tegenzin om 6u opgestaan, meer nog als ik om 5u naar de wekker kijk wil ik er al uit omdat het kriebelt.
Trouwens tegenover de totale kosten van de bouw is wat je uitgeeft aan een Laplandreis toch echt wel peanuts, dat geeft me een gerust geweten.
Ik weet het maar wij gaan toch wel een aantal jaren sparen om die reis te ondernemen, nu gaat er zoveel mogelijk naar onze bouw en houden we het bij wat korte reisjes in het binnenland of de Benelux..

. Tis kwestie van prioriteiten te stellen.
Kimme
Quote selectie