Goedemorgen,
De pluim van vanochtend is toch wel saai te noemen.
Na een warme bult tussen 6 en 8 nov, lijkt de temperatuur weer even naar een wat normalere waarde te gaan voor de tijd van het jaar.
Vanaf 15 november zien we het aantal zachtere leden weer toenemen en lijken we een weer wat zachtere kant op te gaan.
Temperaturen van (boven) 15C worden dat niet meer, maar al met al zitten we over de gehele periode (ruim) boven de normaal.
Een grote minderheid (3 leden) lijkt voor een wat koeler weertype te gaan met een -5 op 850 hp, maar ook dat levert slechts vrij normale temperaturen op voor de tijd van het jaar.
Wat verder opvalt is de neerslagkans, die niet noemenswaardig genoemd mag worden, droog kan je het niet noemen, want een kleine buienkans lijkt er wel in te zitten (30%)
Samengevat kan worden gesteld dat we overschakelen op temperaturen die (ruim) boven normaal liggen met een kleine kans op een bui.
Een en ander resulteerd voor vele in saai herfstweer met mistkansen.
Winterliefhebbers hoeven echter niet te vrezen, November is een volle herfstmaand, dus zullen nog even geduld moeten opbrengen.
Allen een fijn weekend!
Stefan
Quote selectie