En toch, ondanks de afwezigheid van sneeuw, een winters gevoel aan overgehouden.
De eerste vier dagen (vrijdag, zaterdag, zondag en maandag) wolkenloos prachtig weer. Lichte vorst 's nachts en overdag temperaturen tussen de 3 à 6 °C boven de 400 m. In de dalen bleef het net vriezen, de inversie ondervind je daar aan den lijve. In de dalen was er ook meer rijp dan op de heuvelruggen.
Dinsdag, woensdag en donderdag was het grijs weer met licht aanvriezende mist op de hoogten (vanaf 350 meter hoogte zat je in de stratus). In de valleien was het nu iets minder koud dan op de toppen. Drie ijsdagen na elkaar ook.
Deze ochtend weer helder weer en de op de toppen prachtige zware rijp, het leek wel sneeuw,helaas geen foto's (ik heb pas vandaag mijn nieuw toestel).
Deze middag rond 11u30 vertrokken uit Rochehaut bij een temp van -2 °C en veel zon, in de Condroz was de temperatuur al vlug gestegen tot +4 °C. De hoogste temperatuur registreerde ik in Brussel (even kort +8 °C), in Gent werd het meer en meer bewolkt met een temp van +5 °C.
Quote selectie