Hallo Weerwoorders
Zoals iedereen al weet beloofd het donderdag goed raak te gaan. "big storm" ik zag het al aankomen, de aantal stormen op een rij, de big storm its comming, bij deze.
Echter wil ik iedereen enorm bedanken over de informatie en de kaarten die jullie op weerwoord uploaden! Ik heb hier heel veel aan, en hopen dat jullie dit blijven doen! Dit zal zeker een prachtige archief voor mijn verslag gaan worden, deze zal iig stuk groter worden dan de 1 nov verslag die al zo groot is. Zonder jullie had ik dit allemaal zelf moeten doen, maar omdat ik op het werk ben en niks kan doen is dit de enige manier om aan kaarten te komen die van paar dagen voor de storm zijn geplaatst.
Ik zelf zal donderdag gewoon hier aanwezig zijn, ik ga ook de windkaart en wind m/s kaarten van het KNMI automatisch downloaden, aan het einde van de storm zal ik de verslag gaan maken + veel kaarten die op weerwoord terug te vinden zal zijn.
Jullie hebben paar dagen terug een bft kaart van het KNMI gezien, een soort animatie maar wel met zelf bediening mocht het te snel gaan. Op deze wijze wil ik dat bij deze kaarten ook gaan doen.
Naast al die kaarten zijn het ook de text die zeker de moeite waard zijn om in mijn verslag te laten opnemen.
Kortom. Nogmaals, super bedankt voor de informatie, en ik hoop op een hele mooie uitgebreide verslag!
Nog 1 ding
Rond 22 januari zal de website www.weersverslagen.nl online gaan. De website die er nu momenteel is, staat op speedygj.nl, deze zal gewoon worden overgezet! Speedygj.nl eindigt rond april, daarmee zal dit adres dan ook niet langer meer bestaan. Fotografie ga ik waarschijndelijk links laten liggen, en als die nog komt, dan zal het op de domeinnaam van weersverslagen.nl komen te staan.
Oja nog 1 ding.
Ik ben vandaag jarig hoeraaaaaaaaaaaaaaa 23 jaar alweer
Quote selectie