Er zijn kans op sneeuwbuitjes. Alleen vallen die sneeuwbuitjes voornamelijk aan zee en direct bij de kust (en dus niet in Overijssel, wat boven de grote rivieren ligt). Ga je ietsjes landinwaarts dan zakt de hele rambam als een pudding in mekaar. Grootste kans op een paar buitjes zijn dus voor de kustprovincies en de actiefste buitjes dus direct aan zee. Ik heb op de radio gehoord dat de wind wel wat gaat toenemen. Dit kan dus voordelig zijn want dan drijven die buitjes ook wat verder het land in.
Overigens is ten zuiden van de rivieren en dan aan de kust van Zeeland en Zuid-Holland ook wel wat neerslag mogelijk denk ik.
Edit: poll niet goed gelezen. Uiteraard kan er een sneeuwlaagje ontstaan na een sneeuwbuitje. Grootste kans dus aan zee of in de kustprovincies. Vanochtend gebeurde dit ook.
Quote selectie