Winters weer zet door (2°)
Woensdag:
Een overwegend droge dag met ruimte voor de zon. In het noorden van de provincie enkele sneeuwbuien. Het blijft fris met temperaturen rond de 2 graden.
Vooruitzichten:
Donderdag blijft het waarschijnlijk overwegend droog. Wel zou aan zee nog een sneeuwbui kunnen voorkomen. Het kwik ligt rond het vriespunt. Vrijdag gaat de temperatuur iets omhoog naar 4 à 5 graden. Er steekt dan echter wel een straffe westenwind op. Daarbij ook nog eens regen en sneeuw. In het weekend wordt het weer kouder. De kans op sneeuwbuien blijft aanhouden en 's nachts kan het weer matig gaan vriezen.
En dit staat ook op sbs teletekst. Kan echter niet de het juiste plaatje in beeld krijgen (van pag. 302/2). Want daar staan de vooruitzichten op.
Za: -5 in de nacht, 3 graden overdag en 70% kans op neerslag.
Zo: -3 in de nacht en 2 graden overdag en 40% kans op neerslag.
Waar die man het vandaan haalt is mij onbekend. Wellicht dat ie vanavond of morgen duidelijkheid brengt op zijn forum ofzo.
Quote selectie