Korte reactie Eddy

Bericht van: Ruben (Neeroeteren) , 29-01-2007 13:42 

Vandaag in de pers:

Enkele opmerkelijk uitspraken van weerman Eddy De Mey beloven niet veel goeds aan de Medialaan. In zijn afscheidsinterview in de krant De Morgen betreurt De Mey dat de weerpraatjes binnenkort nog amper 2 minuten zullen duren.

Ooit waren zijn weerpraatjes het hoogtepunt van het avondschema van VTM. Ruim 15 minuten lang mocht Eddy De Mey in zijn beginjaren de kijker boeien met zijn weervoorspellingen. Woensdag 31 januari neemt hij afscheid van het scherm en verdwijnt hij achter de schermen als weeradviseur. VTM profiteert van de gelegenheid om 'Het Weer' te restylen. Kortere weerpraatjes moeten ervoor zorgen dat de kijker blijft zitten voor het volgende programma.

Een weerpraatje zal voortaan maximum twee minuten duren. De Mey praat momenteel na het middagnieuws nog 5 minuten vol. Het worden korte items en de hoogtekaarten verdwijnen definitief bij VTM. Volgens de weerman is de oorzaak te zoeken bij de vervlakking van de media. In tegenstelling tot eerdere berichten betreurt hij zijn afscheid: 'Nu blijk ik buiten de doelgroep te vallen die de commerciƫle zender vooropstelt: kijkers tussen 18 en 44 jaar oud. VTM wordt ook geleid door mensen die binnen die leeftijdscategorie vallen.', aldus De Mey.


"Ik ben zeer tevreden dat ik met de presentatie kan stoppen. Ik zou mij niet thuis voelen in zo'n korte weerberichten waar bovendien geen hoogtekaarten in getoond kunnen worden. Ik blijf tot april 2009 achter de schermen".

Met andere woorden: ik ben de koning te rijk.

VTM snoeit in 'Het Weer' na vertrek Eddy De Mey   ( 426)
Gert (S-L-Houtem in O-Vl) -- 29-01-2007 11:23
Re : Jammer ...   ( 143)
Marc (Borsbeek) -- 29-01-2007 13:55
Korte reactie Eddy   ( 147)
Ruben (Neeroeteren) -- 29-01-2007 13:42
En daarvoor zoeken ze voorspellers? 😀   ( 281)
Ruben (Neeroeteren) -- 29-01-2007 11:25
Re : En daarvoor zoeken ze voorspellers? 😀   ( 176)
Rikkie (Meerhout) -- 29-01-2007 11:34