W07 is gewoon een hele slappe winter. Elke veeg wordt eerst even steeds groter maar wordt daarna weer een mini veegje of nog minder. Ik vreesde ook dat dit weer zou gaan gebeuren. Als ik de mensen op het forum hier soms hoor praten, ze blijven er steeds maar in geloven. Ik vind dat echt knap hoor en het ook heel erg positief dat men dat probeert te doen.
Voor mij is W07 al een poos gesloten en. Want WINTER wordt het niet meer, WinterSSSS misschien nog wel , Met WINTER bedoel ik: Tenminste 2 weken overdag en snachts vorst !!! Dat zie ik echt niet meer gebeuren, wat winterse omstandigheden met sneeuw dat kan altijd nog, zelfs in het voorjaar.
Of denken jullie nog echt dat er een vorstperiode van 2 weken op het menu staat? Als ik sommigen (waaronder de maan :-p) hier hoor, lijk dat soms wel zo.
Groetjes van Stefan.
Quote selectie