Hierin geef ik je gelijk Sjoerd.
En net als gisteren wil ik even benadrukken dat ik vandaag wat ontgoocheld ben. Niet omdat ik niet in winterweer meer geloof, wel omdat er nog altijd geen eensgezindheid is tussen de verschillende modellen. Het leek er eergisterenavond even op dat ze het eens waren. Gisteren is de twijfel er steeds meer ingekomen, met als resultaat dat we vandaag eigenlijk niet meer weten van welk hout pijlen te maken.
Dat vind ik jammer. Ik graag naar een winterse periode toegeleefd.
Hoe lang zijn we zo al bezig?
Ik begin echt steeds meer te geloven dat het weer voorspellen echt niet verder kan dan 5 dagen vooruit. Met uitzonderingen van periodes met een stevige blokkade. Dan kunnen we tot 8 dagen vooruit kijken.
Ik moet me hier dan maar bij neerleggen zeker?
Dit is het eerste jaar dat ik me zo intensief met vele beschikbare modellen bezig hou. En ik begin er stilaan gek van te worden. Wat gaat dat zijn als in 2005 alle modellen gratis ter beschikking komen?
Nee, een mentaliteitswijziging van mijn kant is dringend nodig.
Groetjes, Ruben
Quote selectie