Te koud en somber is je voorspelling. Dit laatste zou kunnen kloppen, maar een graad onder normaal is bijna een jaar niet meer voorgekomen en was op basis van het laatste ensemble voor sluitingstijd ook niet echt realistisch om te verwachten. Sowieso zit je standaard met te lage waarden voor de temperatuur. (zie bijgesloten screenshot)
Ik weet natuurlijk niet hoe serieus je de Weerpoll neemt, maar ik bekijk altijd allerlei gegevens alvorens ik deelneem. Natuurlijk is dat geen garantie voor een overwinning en/of hoge klassering, maar het zorgt er wel voor dat ik niet onderin rond zwem.
Wel Sjoerd, ik denk dat we er deze maand aan hangen. Ik heb eveneens verscheidene dingen nagekeken en ik heb zeker mijn gegevens een keer of 4 aangepast. Wel straf dat in februari neerslag en zonneuren alle moeite hadden om vooruit te geraken en dat nu plots alle registers worden opengetrokken. Ik verschiet er zelf van dat er in De Bilt plots dagen zijn dat er meer dan 10 mm valt.:s
We hebben ongeveer hetzelfde ingevuld en waarschijnlijk gaan we straks voor de rode lantaarn mogen spelen. Het is eens iets anders hé
Quote selectie