De dag begon in het zuiden opsommige plekken met een enkele dichte mistbank. Maar die
zijn al snel opgelost. Door de wolken heen schijnt de zon soms even goed, maar in het oosten van het land duurt dat nog wat langer omdat de bewolking daar wat langer blijft hangen. Voor de rest is er in de middag in
het binnenland een kleine kans op een enkele bui maar het blijft overal zo goed als droog. De tempraturen schommelen rond de 12 graden. Er staat boven land een zwakke tot matige westen wind en aan de kust meest vrij krachtig.
Vanavond blijft het droog het koelt af naar zo'n 6 graden. In de loop van de nacht neemt vanuit het westen de bewolking toe. In de kustregio's valt later in de nacht naar vrijdagochtend toe al de eerste regen. De regen breidt zich morgen de vrijdag verder uit over het land en dan trekt er van west naar oost een regenstoring over met wat enige regen of soms ook motregen. Er staat
meest een matige wind boven land en een vrijkrachtige tot krachtige wind aan zee. In de middag gaat de regen over in enkele losse buien.
Het word zo'n 11 a 12 graden. De rest van de week blijft het weer een beetje hetzelfde. Soms regen, redelijk veel zon en tempraturen die rond de 10 a 11 graden schommelen.
Quote selectie