Wanneer er aan een sensorhutje van de Vantage Pro gaat sleutelen bijv. de sensorkabel te verlengen, en nog in de garantie zit, kan het zijn dat de garantie vervalt! Het is verstandig om eerst informatie bij de leverancier op te vragen bijvoorbeeld Ekopower.
Heb voor aankoop bij Ekopower eerst al geïnformeerd. Zij maakten mij toen wijs dat de kabel van de temp/vocht sensor in de ISS al lang was en apart -los van sensor hutje ISS- te plaatsen was. Echter toen ik het product kreeg kwam ik er achter dat deze standaard helemaal niet 3 meter is, maar enkele centimeters waar je niet veel mee kunt.
Dus zit er niets anders op dan hem zelf maar te verlengen. Heb de stekkertjes en kabel al in huis liggen. Gewoon stekkertje uitpluggen, kabel ertussen pluggen en klaar. Dan beschadig ik ook niets aan het apparaat.
Quote selectie