Om 20.30 de de fiets gepakt en (voor de derde keer die dag) naar de Ermelose heide gefietst. In eerste instantie leek het allemaal tegen te vallen, de bliksemintensiteit was laag en het begon te regenen

. Spullen pakken en maar weer naar huis dus ...
... woei een CG, een mooie parelsnoer notabene, plant zich op pak hem beet 400 meter in de aarde. Hij sloeg net buiten het beeldveld van mijn camera in (niet rouwig om, was toch overbelicht geweest). Nog maar niet naar huis dus, wel verkassen naar een betere en veiliger plek.
Het begon steeds harder te regenen en ik had de grootste moeite om mijn glas droog te houden. Maar de bliksemintensiteit was behoorlijk toegenomen, dus volhouden maar. En niet tevergeefs:
Tegen elven werd het allemaal een stuk minder en ben ik naar huis gegaan. Op de terugweg werd ik nog getrakteerd op een wolkbreuk, dus drijfnat (regenpakken zijn voor mietjes

:p), maar voldaan thuisgekomen.
Al met al een geslaagde dag dus

.
Gr. Frans
Quote selectie