Daarin heb je gelijk. Ik zie echter weinig verband tussen de verregende september van 1974 en de huidige volstrekt normale september.
Er is dus nog hoop.

Groet,
Cees
Neen, gelukkig geen verband met die depressieve toestanden van 1974/1975. Tjonge, wat een herfst-winter. Vanaf 18 september tot ik meen eind januari op sommige plaatsen praktisch geen dag zonder meetbare neerslag... Ik moet er niet aan denken.
Het rare is, dat ik vanaf medio augustus af en toe wat deja vu's heb met nazomer 1978. Nu in 2007 trouwens net als toen rond 24-25 september een zeer wisselvallige fase met kille buien. Verrassend was toen een fraai herstel in de eerste decade van oktober met werkelijk prachtig nazomerweer uiteindelijk. Er zijn al verder vooruit kaarten in omloop waarin een soortgelijk scenario wordt getekend voor de komende periode. Maar eens afwachten hoe het komt.
En verder natuurlijk maar liever niet gaan extrapoleren naar een scenario 1978-1979. Dat kan niet anders dan uitsluitend teleurstellingen opleveren.
Quote selectie