Ik dacht er ook aan, maar in de heenvlucht vloog transcontinental vreemd genoeg rechtstreeks naar NYC, niet over Groenland

In de terugweg zie ik helemaal niet waarom ze over Groenland zouden vliegen aangezien ze dan tegen de rotatie invliegen en met de wind mee? Nu goed bij het venster is ook iets beter om eventueel te slapen, dus misschien doe ik het wel.
btw, continu zonnig en diepblauwe luchten hier, wel wat schraal, vooral zondag met een sterke NW wind en 11°. De verwarming ging nu pas aan overal hier in NYC, het was uitzonderlijk lang erg zacht. Parken zijn jammer genoeg nog zeer groen, we zouden al een flink eind upstate moeten willen we de prachtige herfstkleuren zien hier, maar dat zal wel niet meer lukken. Ok, op naar Manhattan nu voor een lunch met vrienden van m'n vriendin.
Quote selectie