In het oosten van Limburg. Trouwens niet vermeld door Frank Deboosere gisteren; het zou de hele dag erg slecht weer worden. David Dehenauw was echter wel goed wakker hoewel ik vanochtend eventjes de zon gezien heb

Ik heb gisteren ook m'n ouders, zus en buren ervan overtuigd dat het voormiddag zo goed als droog zou blijven hier. Enkel en alleen op basis van GFS. Dan is het toch altijd weer spannend bij zo'n randgevalletje, 50km kan een groot verschil maken.
De wind begint wel al wat aan te trekken.
Vanavond wellicht nog eventjes minder wind, maar vanaf morgenochtend is het vollebak.
Woensdag minder lees ik hier beneden, maar dat moeten we echt nog maar afwachten hoor. Het heeft geen zin om de kaarten nu letterlijk te bespreken; de potentie tot serieus stormweer is er nog wel degelijk. Pas in de loop van donderdag gaat de wind geleidelijk aan banden.
Quote selectie