Jij kunt echt alleen maar klagen! Is het geen winter dan klaagt men weer over het feit dat het niet wil sneeuwen en valt er een keer regen of begint het winter te worden dan wil men weer lente.
Ga een andere hobby zoeken man en hang deze aan de wilgen. Wat een ongelovelijke z**kerd ben je. Ik heb niet veel tegen mensen, maar er zijn uitzonderingen.
(Dat het beheer hier nou nog steeds niet wat aan heeft gedaan
)
Ik wil dit statement wel onderschrijven. Opzich heeft iedereen van tijd tot tijd wel eens reden tot of nood aan klagen maar dit is gewoon constant dezelfde plaat die afgedraaid wordt en begint echt heel vervelend te worden.
Trouwens, GFS had het de laatste dagen goed in de smiezen toen ze niet verder kwamen dat windkracht 8 langs de westkust. Mag ook gezegd worden.
Quote selectie