Ik zit net zo eens door weerwoord te bladeren en moest ineens denken aan het Duitse wz forum , die ik een uurtje geleden heb bekeken.
Eerst vond ik het altijd wel ok zo, die berichten en foto's en stellingen enz. door elkaar.
Maar nu ik het WZ forum heb bekeken is het ten goede van iedereen dat er een apart foto, berichtgeving, weersvoorspelling en discussie sectie moet komen.
Komt het niet ten goede van iedereen als er eerst een soort subpagina komt, waaruit men kan kiezen wat men wil zien of lezen?
Ik weet dat deze discussie al eerder is gevoerd, maar het WZ forum (en die is vrij groot) is volgens mij niet voor niks forum2 begonnen..
Tis maar een ingeving, ik weet dat ik geen actieve poster ben op het gebied van weeranalyse en voorspellingen. Simpelweg omdat die kant van het weer mij niet zo boeit. Mij gaat het voornamelijk om het fotografische aspect van extreem weer zoals onweer. Daarom kijk ik ook zo vaak op weerwoord... omdat hier veel mensen zitten die echt van onschatbare waarden zijn voor mij als liefhebber van onweersfotografie.
Wat is jullie mening hierover?
Quote selectie