het was niet min zenne!

Bericht van: Davy (Opglabbeek) , 02-06-2008 23:34 

Hey

Hier ook ff mijn verslagje doen. Ruben stuurde mij om 7 uur een sms, felle aangroei vanachter de cel Sint-Truiden en toen wist ik genoeg! Het was prijs! Knappe cb's doken op in het zuidwesten waar het ook rommelde, teleurgesteld ging ik ervan uit dat alles onder me door naar het westen zou trekken en het knalde zware kanonschoten boven Genk, he Katyake! Het onweer trok over met dondergeweld ten westen van me en matige tot hevige regen, maar ook deze cel groeide vanachter plots aan en plots hevig gedonder in het zuidoosten en jawel hoor, er moet al veel gebeuren dat Ruben vrij paniekerig belt dat hij toch maar binnen gaat en na de 3de oorverdovende knal de ramen sluit en zich tegen zijn vrouw opwindt dat ze daar niet zo vervaarlijk aan die raam moet blijven staan! 🙂 Ik had net neergelegd en nu striemde de regen eruit en was het gedonder niet meer van de lucht en 2 zware krakers daverden langs ons huis op 2 seconden afstand! Het trok over, maar steeds nog kwamen nieuwe cellen opduiken die later prachtige cc's ten berde brachten; een énorme cc-cg-combiflits daverde 40 seconden lang ... en de wolk leek ontladen, 10 minuten geen flitsen meer in de buurt. Momenteel, half12 rommelt het nog gezellig na in het noorden en oosten en ik denk dat nog tot een uur of 2 lichte oplevingen mogelijk zijn, de zwoelte is er idd nog steeds!
Ik ga uit van 15 liter water hier, zal het morgen posten!
Beste mensen, alles is ok met mij, maar moest er zich ooit iets voordoen waardoor ik de zin van dit leven niet meer zou kunnen vatten en er hier liever zou mee stoppen, dan zou ik aan een avond als deze denken en dan zou die zwarte gedachte er zo uit zijn!
Dit vind ik dus echt leuker dan bv. de zenuwachtigheid die er in een vriendengroep altijd ontstaat van ... wat gaan we met Nieuwjaar doen en het moet allemaal zo sjiek, fel en begaaid zijn als voorbeeld en dat voor 1 avond ... geef me dan dit maar hier spreek ik nog lang over! Wie niet weet wat begaaid is, zoekt het maar es op maar dit vond ik dus een begaaide avond! Heerlijk bliksem kijken met een wit wijntje in de hand en alle geïoniseerde onweersgeuren opsnuiven!
Een heel tevreden goeienacht!
Davy

Tact nog verder opgelopen: 17.6°C en Genk staat op de KMI-   ( 117)
Katya - As (B) ( 74m) -- 02-06-2008 23:10
het was niet min zenne!   ( 57)
Davy (Opglabbeek) -- 02-06-2008 23:34
  Re : Hier 15° volgens de straattermometer van de apotheker  
Peter (Mariakerke bij Gent) ( 7m) -- 02-06-2008 23:14
  Onweerachtig , Tact 18,5°c , LV 93% , 19,1mm  
Simon ( Wenduine ) ( 12m) -- 02-06-2008 23:23
Tact: 18,4°C en opnieuw onweer   ( 69)
Stephane (Beerse, Antwerpse Kempen) ( 27m) -- 02-06-2008 23:13