ook de uitspraak van Adrie lijkt me ingegeven door de EC-run van gisteravond. De nieuwste pluim laat voor volgende week vanaf woensdag (dan praat je al over een week vooruit...) enige onzekerheid zien, waarbij de control en oper gewoon rond de 20 C blijven hangen. Dus nu roepen dat het volgende week 32 C wordt is onzinnig.
Wie roept er dat het volgende week 32 graden wordt?
Ik zie hierboven staan dat Jan Visser gewag maakt van een "kans". Dat jij dan tot het soort publiek hoort dat ervan maakt alsof een 32°C wordt aangekondigd is jouw probleem. Dan ligt het probleem bij jou en niet bij Jan Visser.
Verder schreef je hetvolgende naar aanleiding van die Oper van EC 2 dagen geleden:
Awel, ondertussen zie ik in de pluim meer kans op die 30 graden dan op dat moment (het mocht wel duidelijk zijn dat die Oper een uitschieter was zonder nog op de pluim te wachten).
Toen schreef je echter dat het je niks beviel. Vandaag relativeer je het echter nog sterker...
Dit rijmt niet echt.
Wat mij betreft wel degdelijk kansen op hitte tegen midden volgende week. En die kansen mag een weerman ook aanhalen. Hij hoeft zich wat mij betreft niets aan te trekken van mensen die zijn woorden niet kunnen interpreteren.
Ik heb sterk de indruk dat jullie mekaar hier gewoon
naar de mond praten.
Quote selectie