Weerwoord deed even traag, gelukkig de tekst gekopieerd anders kon ik weer opnieuw beginnen

. De wolken hadden een niet zo hoge 'fotografeerbaarheidsfactor' (de 'FF'

) maar er was toch wel iets te zien voor het onweer zelf over onze contreien trok. Het zwaartepunt van het buiencomplex trok wel voor een groot stuk langs het Oosten voorbij. In Borgloon zijn naar het schijnt weer kelders en huizen onder water gelopen. De bliksemintensiteit was ook niet zo hoog (vooral wolk-wolk ontladingen hoog in de wolken en weinig zichtbaarheid door de neerslag en de hoge luchtvochtigheid). Rond een uur of half acht 's avonds waren er wel een paar nabije inslagen. Enkele foto's dus van gisteren voor het onweer.
Groetjes,
Katya
Dit was wel eventjes indrukwekkend om zo tussen twee redelijk uit de kluiten gewassen wolken naar de blauwe lucht erboven te kunnen kijken

.
Bij momenten redelijk wat fractus waargenomen. Al viel het wel op dat er tijdens het onweer bijna geen wind stond op waarnemingshoogte. Ook waren er geen rukwinden.
Het was in de lucht wel een rommeltje van allerlei wolken en plukjes wolk...
Nadering van een onweersbui.
Mooie golvende wolkenpatronen voor het onweer.
Quote selectie