Dit is echt een Azonale zomer. Het meest doembare senario. En dat blijft voorlopig zo. Een saaiere zomer is niet denkbaarder. Zowel voor de aktieve weerliefhebber als voor de vakantieganger. Het is dan ook geen wonder dat momenteel de lastminute vliegreizen naar de zon enorm in de belangstelling staan.
De aktieve weerliefhebber heeft in het grootste deel van onze landen een prima weerperiode gehad. Genoeg mooie situaties. De zomerliefhebbers daarentegen hebben het moeilijk nu. Maar goed, een echt goede zomer in onze contreien mag je ook slechts alleen maar op hopen.
We zijn lang genoeg verwend met bovengemiddelde temperaturen, ja dan valt het even tegen als het weer rond of zelfs wat onder normaal is. Dat werd ook wel weer eens een keer tijd.
En wat voor weer het ook is, klagers zijn er altijd wel. Net als liefhebbers trouwens.
Gr, Remco
Quote selectie