ZWARE SNEEUW VOOR DE BENELUX.
Het forum klinkt blij "het gaat sneeuwen in de Benelux."
Benny is zijn tuin aan het klaarmaken voor de vele centimeters die gaan vallen.
Ruben spit de weerkaarten nog eens door opzoek naar iets bijzonders.
Echter is het Sjoerd die als eerste met nieuws komt over de omstreden GFS kaarten.
Een sneeuwjacht moet mogelijk zijn en zelfs het KNMI laat hierover van zich spreken.
Snel speuren Kimme,Katya en Marcus naar de winkel om een slee te kopen. Ze krijgen echter te horen dat ze uitverkocht zijn! Hoe kan dat nu vraagt Kimme?? De verkoper zegt dat diverse forummers hun katten ook wilde voorzien van een slee. Teleurgesteld gingen ze weer terug naar huis, maar al snel dwarrelde de eerste vlokjes neer. Takkie reageerde als een bezetene en hing met zijn hand uit het raam om het eerste vlokje op te vangen, echter had hij de laatste ontwikkelingen niet gehoord waarin stond dat ook onweer mogelijk was.. en ja de bliksem sloeg in de hand van Takkie wat gelijk wat openhaard hout opleverde.
Benny liet ons echter weten dat bij hem de sneeuw was overgegaan in regendruppels en samen met zijn tranen leverde dat weer de nodige wateroverlast op.
Ruben was de eerste die in zijn lokale winterse klimaat daar al snel een sneeuwdek van 9cm opmat en direct daarna samen met ziujn vriendin een 3meter hoge sneeuwpop maakte.
Nu was het Chris die melde dat de sneeuw in regen was overgegaan en ook Ditta vertelde dat het regende bij haar en dat er amper sneeuw was gevallen.
Het leek weer een tegenvaller te gaan worden voor de mensen in het westen en dat werd het ook! (zoals gewoonlijk)
Wilber zat met een grote lach sneeuwvlok na vlok te tellen en inmiddels lag er een pak van 23cm aldaar.
Karim kwam echter met het bericht dat het overal zou gaan regenen en de komende dagen ook geen winterweer zou worden verwacht terwijl een run daarvoor de winter nog vol in de slof zat.
Tranen waren het die plaatsmaakte voor de sneeuwvlokken en zo was de volgende mislukte winterpoging een feit....
*Even snel wat geprobeerd*
Stefan
Quote selectie