Op 1 staat: Dat is voor mij nog niet zo lang geleden. Op 1 Juli 2007 werd Zwaagwesteinde getroffen door een wolkbreuk. Het rioolsysteem kon het toen niet meer verwerken. Hier nog wat foto's van die dag.
Verder nog een link naar het nieuwsbericht van waldnet van die dag. Ook daar staat nog een foto van mij. (foto's waren wel gemaakt met een telefooncamera, dus wel van mindere kwaliteit)
Op nummer 2 van mooiste weerdag was de ijzelramp van 1987 (foto's hiervan heb ik nog ergens, moet ik nog steeds inscannen)
op nummer 3 staat de tuba die ik op 9 mei 2003 zag ten noorden van Veenwouden. Het was die dag een warme zwoele dag. http://www.waldnet.nl/wn/nieuws/3685/Windhoos_bij_Veenwouden.html
Op nummer 4 Onweer/zware storm in 1987 te Lee Summit/Independence Missouri. Het was mijn eerste keer in de V.S. en op een dag hadden wij zwaar onweer. Ik zag de tuinstoelen en tafels door de lucht vliegen. Op de tv was er een waarschuwing voor tornado's. Wij moesten toen bijna naar de kelder om te schuilen.
Op 5 staat 2 Maart 2005. Hevige sneeuwval teisterde de regio. Op die dag moest ik werken en mijn rit was naar het zwaarst getroffen gebied: zuid Fryslân/noord west Overijssel en Drenthe. Nabij Appelscha leek het net of ik door een pool landschap reed.
Quote selectie