Nazomer krijgt kansen

Bericht van: rene uit Tilburg , 24-08-2008 09:38 

Nazomer krijgt kansen
Na een koele en buiige week probeert deze augustusmaand toch nog wat goed te maken. Vandaag lukt dat nog niet maar in de loop van volgende week lacht de zon ons vaker toe.


De zondagochtend start veelbelovend met vooral in het oosten zonnige momenten. Vanuit het westen wordt de bewolking dikker en volgt rond het middaguur de eerste regen.

Vanmiddag wordt het bewolkt en druilerig weer in Nederland en dat doet het weerbeeld geen goed. De temperaturen zijn met maximaal 18 graden aan de frisse kant. De zuidwesten wind neemt met name langs de kust even flink toe.

Vanavond krijgt de neerslag een buiige karakter, vannacht wordt het droog en klaart het op. De temperatuur daalt naar gemiddeld 13 graden.

Maandag is de zon af en toe te zien en is er kans op een enkel licht buitje. Er waait een matige zuidwesten wind bij maximaal 21 graden.

De rest van de week lijken we redelijk stabiel nazomerweer te krijgen. Met een zuidwestelijke stroming wordt vrij warme lucht aangevoerd waarin de temperaturen oplopen tot waarden tussen 20 graden aan zee tot mogelijk 25 in Limburg. Later in de week kan er plaatselijk weer een bui vallen.

http://weernieuws.weeronline.nl/nazomer_krijgt_kansen/2/2860

http://weernieuws.weeronline.nl/nazomer_krijgt_kansen/2/2860

Nazomer krijgt kansen   ( 448)
rene uit Tilburg -- 24-08-2008 09:38