Goedemorgen,
Na een mooie afsluiting dit weekend, staat de herfst voor de deur en deze staat werkelijk te trappelen om de Benelux binnen te denderen.
Denderen is wel het juiste woord, want het zal met veel wind en regen gepaard gaan de komende dagen.
Vandaag valt het nog allemaal mee, de bewolking overheerst en er kan een bui vallen, het kwik ligt rond de 15-16C.
Vanaf morgen op en top herfst, later vannacht trekt de eerste regen de lage landen binnen en morgen staat ons een dag te wachten met flink wat regen.
Vooral op woensdag en donderdag kan de wind flink uithalen met een 7bft aan zee, en misschien nog wat meer.
Het kwik levert in met maxima amper van 13-14C.
Zaterdag zou even wat droger kunnen verlopen, maar zondag staat alweer een nieuwe depressie op het menu met regen en (veel) wind.
Regenpakken mee, de herfst komt eraan!
Quote selectie