Net iets dikkere bewolking. Alhoewel ik ook wel m'n twijfels heb bij die ene sneeuwmelding (zolang ik geen actuele foto's zie of het bevestigd wordt door anderen), in Duitsland wordt niks gemeld (behalve op de Kahler Asten, maar dan zit je ook op >800m hoogte) en de dauwpunten langs de oostgrens zijn ook nogal hoog.
Ik acht het niet geheel onmogelijk, maar wel erg onwaarschijnlijk. De sounding van Essen lijkt me wel redelijk representatief voor het gebied en op basis daarvan zou je op de Vaalserberg wel wat vlokken kunnen zien vallen (en smelten), maar dan moet de neerslag wel een beetje intens zijn.
Dat gebied boven de Achterhoek en Overijssel, ik denk idd dat neerslag/druppels op grotere hoogte zijn die de grond niet altijd bereiken.
Quote selectie