Ik wilde dit toch al gaan schrijven, omdat het voor mij werkelijk -hoe simplistisch het ook klinkt- toch echt geholpen heeft om de focus op een naderende koudere fase af te halen en nuchter na te denken, maar lijkt me niet ongepast om dit nu in deze thread te doen.
Daar gaan we:
Temperatuur waarbij ijs begint te smelten:
0 graden Celsius.
Verwachte temperaturen overdag tussen buien door komende vrijdag en zaterdag: Tussen 4 en 8 graden. In buien tussen 0 en 3 graden.
Het klinkt zo simpel en soms moet je het mijns inziens echt niet moeilijker maken. Uiteraard kan zich gedurende de nachtelijk uren best een kortstondig een wit laagje ergens vormen, maar een wit weekend?
Zondag staan overigens de signalen vooral op groen voor oplopende temperaturen en een overgang van vaste neerslag naar vloeibaar, bij een naar wnw draaiende stroming.
Quote selectie