Want ik zou net zo goed 1sec na jouw bijdrage de mijne verzonden kunnen hebben. Als jij dat deed op 11:35:59 en ik op 11:36:00. Of zie ik dat verkeerd?
En net omdat ik zelf die opmerking over bundelen vaak maakte in het verleden had je bij voorbaat kunnen weten dat ik het uiteraard nog niet gezien had. Waarom je in zo'n geval met slechts 1min verschil tussen de berichten zo'n opmerking maakt is me een groot raadsel. Schrik dat jouw bijdrage minder gelezen wordt? Voor mijn part zet het forumbeheer jouw draadje nu helemaal bovenaan.
Nee, van dit soort oerdomme overbodige opmerkingen gaan m'n haren echt rechtstaan zeg. Man man man. Als je met zo'n niveau dan ook nog weerkaarten moet gaan snappen: succes!
(Ja, ik ben weer eens helemaal m'n ongeremde zelf in het uiten van m'n mening)
En gelukkig snap je nog waarom ik dat doe, kaartjes uploaden. Namelijk om ze later nog in het archief te hebben en naar te kunnen refereren. En om anderen die niet de hele dag het forum kunnen volgen achteraf nog de kans te geven toch nog te begrijpen waar het over gaat.
Maar allez, alweer een overbodige discussie die van mij gewoon gedelete mag worden. Desnoods de hele draad, dan staat Wim z'n post mooi vanboven.
Quote selectie