Dit is gewoon groots aant worden hoor!! Ik spreek nu misschien vooral in naam van Zuid-Nederland en België op dit moment, maar als ik de waarnemingen zo bekijk dan beginnen we toch stilaan richting allure winter 1997 te gaan!! Wie weet zelfs 1985 binnenkort?? Nog niet qua lengte maar deze winter blijkt "groots" te worden als je dan ziet hoe zachte oplossingen elke keer stukken kouder worden..
Ik woonde in 1985 in Heverlee (Leuven) en weet nog dat de allerlaagste minimumtemperatuur toen rond -18°C was in die schitterende winter! In 1997 te Leuven-centrum -16°C de 2e januari.
Momenteel gaan al verschillende gemeenten in Vlaanderen naar die waarden of er zelfs al onder! Ik moet echt in mijn arm knijpen en kan het bijna niet geloven dat dit nog mogelijk is..
Ik heb er trouwens altijd in geloofd dat het nog wél kon!!
Ik wil nog 1 ding zeggen "Dank u en leve W09!!!"
Kim
PS: Zijn die Friezen nu zo onozel om een Elfstedentocht te laten schieten??

... Ik begrijp er niks van!! RAYONHOOFDEN VERENIG U VERDOMME!!
Quote selectie