Kimme ongelooflijk dat je dit beweerd. Helemaal niet goed! Met een hoog boven de 50e breedtegraad krijg je hier nooit winter. De volgende run van UKMO zal dat morgenochtend ook perfect aangeven. ECMF kwam er vanmorgen al mee, Jan Visser schreef er over, GFS (de goochelkast) deed dat vanavond en UKMO dus morgenochtend. Maar goed, ik word door sommigen hier voor een zeikerd uitgemaakt maar daar wordt ik niet koud of warm meer van. De waarheid onder ogen zien is natuurlijk voor sommigen heel erg moeilijk.
Je geeft zelf al een paar keer aan dat je je hier niet echt thuisvoelt waarom blijf je dan van die zinloze commentaar geven en zeuren..
Prachtig trouwens dat je via een glazenbol de kaarten van morgenochtend al kan bespreken

.. Ik raad je aan om daar elders geld mee te gaan verdienen in plaats van hier de "Jan weet-het-beter" en "Jan-zeurpiet" te komen uithangen.. Dag Franske!
De waarheid is:
- volle potentie op een volgende vorstperiode
- onzekerheid in de ENS-en laten dat zien
- gespleten poolwervel (zie bericht Torkaan)
Gegroet,
Kim
Quote selectie