Iedereen met hersenen heeft gezien dat we een leuke winter hebben GEHAD met een aantal fraaie kansen. Echter, het grote werk is uitgebleven en daar is het domweg te laat voor.
Misschien iets genuanceerder gezegd: ik geloof dat het best nog wat kan kwakkelen met wat sneeuw en vorst, maar groot werk komt er niet meer van. Dat is mijn mening en ik heb er recht op die te geven. Die mening is ook gebaseerd op 50 jaar weerervaring.
Het grote werk? Ja, als je vier weken totaalwinter verwacht, dan mag je het wel opgeven. En kijk eens naar winters die op de valreep nog met iets leuks kwamen?
1962, 1978, 2005
Ik heb ook meer dan 50 jaar ervaring met winters en verwacht dus niet bij voorbaat het mooiste. Dat is iets anders dan nu een uitspraak te doen over de komende 5 weken. Ongegrond.
Groet,
Cees
Quote selectie