Re : Hier is het bericht

Bericht van: Sjoerd (Leiden centrum) , 08-03-2004 11:09 

Dronken man steelt twee vliegtuigen en crasht

Louis Paul Kadlecek (21) kraakte dronken vier loodsen op de luchthaven van Angleton in Houston, zette twee vliegtuigen op het tarmac en kroop achter de stuurknuppel van een toestel. Kadlecek greep een handleiding beet en zetten een Cessna in beweging.

Erg ver kwam de dronken gelegenheidspiloot niet. Na anderhalve kilometer eindigde zijn reisje. Hij knalde te pletter tegen een elektriciteitskabine. Gevolg de stroom viel uit en de omgeving vloekte. Het enige wat de brokkenpiloot kan uitbregen was het Engelse «F-woord».

«Bij de bosting zag hij enkel een enorm flitslicht. Op de vraag waar hij naar toe wilde antwoorrde Kadlecek loconiek: «Ik weet het niet, Mexico, misschien»»,aldus agent Charles Wagner. Kadlecek kon makkelijk zijn ding doen, ook al was hij dronken na vier dagen feesten. De dader kende de luchthaven perfect. Hij had er al eens een alternatieve straf uitgezweet in de vorm van gemeenschapsdienst.

Weerpoll | Weerwoord voetbalpool | 8 jaar GFS data | Mijn verhaal | ik ben anders, maar ook ik mag er zijn

Even een berichtje   ( 266)
Takkie (Amstelveen) -- 08-03-2004 10:49
Re : Even een berichtje   ( 221)
Wouter (Mol) ( 22m) -- 08-03-2004 11:03
Re : Hier is het bericht   ( 225)
Sjoerd (Leiden centrum) ( 13m) -- 08-03-2004 11:09
gebrekkig stukje   ( 204)
Dirk (Utrecht) -- 08-03-2004 11:25