het jaar. Eigelijk in elke seizoen heb ik een hekel aan de WC, omadt een WC niet echt seizoensgebonden weer geeft, maar het hele jaar door zorgt voor herfst. In de zomer is het met een WC koel en vaak ook nat en in de winter is het juist met een WC zacht en nat. Wc in de zomer betekent meestel niet echt zomerweer en een wc in de winter betekent meestal geen winterweer. Dit geldt ook voor een WC in de lente.
Een WC is voor mij alleen welkom vanaf eind oktober t/m eind november. zodat de herfst dan echt kan losbarsten. Ach hij mag ook wel de hele maand oktober en november op bezoek komen. Maar daarna graag geen wc, maar echt winterweer.
Groetjes van Stefan.
een soortje van beetje jammer zijn... als zo'n WC weken zou aanhouden dan is de eerste zomermaand alweer ver regend... Noujaaa we zullen zien, veranderen kunnen we toch niet 
Quote selectie