Bericht van: Peter (Mariakerke bij Gent)
, 30-05-2009 00:16
Deze zou eigenlijk van het laatste complex moeten zijn, niet van de supercell. Dit is het fragment waarbij de grootste stenen vielen, tot 3cm diameter.
Dit is de eerste keer dat ik een film op youtube post. Ik wou 'm meteen in HD laten afspelen en probeerde tal van code aanpassingen, maar ie wil niet. Voor de video verandert er niet zoveel, maar het geluid is wel stukken beter als je HD aanklikt.
Ik wou vandaag het volledige verslag doen, maar voel me niet zo best en had een dag rustig aan doen nodig. 't was een zware week met maandag al een flinke start door tot 's morgens vroeg te chasen. Daarbij heb ik gisteren ook nog eens per ongeluk alle opgeslagen radarbeelden gewist die ik opgeslagen had. Ik wou alleen de html files van de radar wissen, maar wist niet dat de bestanden die er aan gelinkt zitten dan automatisch mee worden gewist. Bizar en behoorlijk balen, want ik wis doorgans met shift+DEL dus ze zijn niet meer in de prullenmand te vinden
Quote selectie