We weten allemaal dat de opwarming sinds de klimaatsprong van 1987 beduidend meer is geweest dan die halve graad. We spreken dan tenminste van enkele graden. En om nu meteen maar weer lekker de kop in het zand te steken en te roepen dat de opwarming onzin is omdat het KNMI een fout heeft gemaakt, gaat me veel te ver.
Bovendien is die opwarming wereldwijd en niemand maakt me wijs dat alle weerkundige instituten in de wereld foute metingen hebben gedaan.
Enfin, we hebben weer een lekkere hype. De media buitelen over elkaar heen om vooral de boot (welke boot?) niet te missen.
Genoeg hierover; ik ga een wandeling maken in het lekkere nazomerweer. Blijf maar lekker over elkaar heen bguitelen vandaag (bij gebrek aan opwindende weerfeiten)
Quote selectie