Hoe kom jij er dan bij dat niemand iets weet? De toekomst houdt altijd een bepaalde onzekerheid in, dus ook de klimaatwetenschap moet werken met waarschijnlijkheden. Als het nou door de klimaatwetenschap hoogstwaarschijnlijk (90%) wordt geacht dat de mens invloed heeft op het Co2-gehalte in de atmosfeer en dat dat opwarming veroorzaakt, wie is Jeroen uit Hoofddorp dan om te zeggen dat niemand het weet?
Als mensen die er verstand van hebben stellen dat de kans 90% is dat de gehele westelijke helft van Nederland morgen overstroomt, ga jij dan op basis van de onzekere toekomst zeggen dat niemand het weet en blijf je lekker zitten?
[...]
Ik wel laat jij je nou maar gek maken.En loop maar lekker achter de horde aan.En wie zijn die mensen nou wel dan met hun verstand.Ik heb mijn gedachten over het klimaat mag toch wel of niet?
Quote selectie