maar waarom zie ik niets van (ik zal het eens omkeren) al dat POSITIVISME in de voorspellingen van KMI, KNMI en anderen?
Als je aan Jan Modaal nu zegt: "het wordt winters" en die bekijkt alle paginas van TT of surft naar de websites van gerenomeerde instituten als KMI en KNMI dan lacht die mens mij eens goed uit.
Ik denk dat dat meer zegt over die instituten dan over Jef. Over het KNMI wil ik het niet eens hebben, maar wel over het Belgische KMI en de VRT-narren die hun op oude runs gebaseerde voorspellingen de wereld in sturen op een ogenblik dat wij al lang weten dat de nieuwste uitvoer er weer anders uitziet. Weet je, Frank De Boosere is dan nog de enige die af en toe laat uitschijnen dat hij wel degelijk zelf al eens een andersluidende recentste modeluitvoer kent en laat spreken. De andere VRT-narren, Sabine Hagedoren en de nieuwsdienst, die kwekken het KMI bericht maar na, dikwijls in een ontstellend foute terminologie (de term "warmer" in plaats van "zachter" gebruiken wanneer in de winter de dooi intreedt bvb.) en ook zie je dan dat je het weerbericht krijgt dat overduidelijk niet op de meest recente run is gebaseerd.
Ik hoop echt dat EC met zijn nieuwste run gaat uitkomen, dan staan die weer allemaal te kakken met hun 9° op woensdag.
Quote selectie