We hebben deze discussie al eerder gevoerd en hoe ontzettend vervelend ik je medische achtergrond ook voor je vindt Katya, het doet voor mij niets af aan het feit dat ik persoonlijk prima functioneer met hoge temperaturen.
Ik heb op mijn beurt weer last van reuma achtige verschijnselen als het koud wordt, maar daar klaag ik ook niet over toch?
Bovendien vind ik persoonlijk, en dat is mijn mening, dat als je iedere zomer zoveel lichamelijke klachten hebt van warm weer, je wellicht zou kunnen overwegen om naar de kuststreek te verhuizen. Nu weet ik wel dat dit makkelijk gezegd is en wellicht totaal geen optie is voor je.
Dus ik snap wat je wilt zeggen, maar je mag anderen niet kwalijk nemen dat zij 30+ geen probleem vinden, toch?
Groet
Arjen
Quote selectie