[...]
Buiten dat vind ik het hypocriet dat mensen enerzijds maar blijven zeggen dat die hitte zo vervelend is, dat er niets meer kan enz. enz. terwijl ze vervolgens met familie/gezin de koffers pakken en via auto of vliegtuig de zon op gaan zoeken, want tja, het is vakantie en dan willen we wel graag met 30+ en veel zon genieten in Frankrijk, Spanje, Italiƫ enz. enz.
.
Dat is niet hypocriet want je gaat ergens enorm aan voorbij. Namelijk dat je op vakantie een totaal andere levenswijze kan koesteren, ik noem zee, zwembad, korte broek en geen slaaf van de klok versus in kledij, volgens de wet van de klok mee draaien in de maatschappij enz enz.
Ik zou eigenlijk op m'n bed moeten liggen, ik zou eigenlijk vanavond (en de afgelopen dagen) hebben willen sporten, maar dankzij deze heerlijk warmte blijf ik nog maar even op en heb ik de halters maar even aan de wilgen gehangen. Morgen gaat wel gewoon de wekker, en moet de lange broek gewoon aan op kantoor.
Quote selectie